قدر بازیکنان و ورزشکاران خوب و برجسته مان را بدانیم!

    قدر بازیکنان و ورزشکاران خوب و برجسته مان را بدانیم!
           دو نکته فوتبالی از جزیره !
-خبرنگار شوخ طبعی از دیوید بکهام پرسید : آیا نزاع مداوم بین شما و همسرتان دلیل بزرگی شماست؟  مخاطب متوجه سوال نشد...  !
خبرنگا ر دوباره این سؤال را پرسید: آیا عصبانیت و   عصبانیت شما از همسرتان "ویکتوریا" همان چیزی است که باعث می شود شما به توپ ضربه ای مهلک بزنید ؟
 بکهام خندید و گفت: تفاوتی بین این دو وجود دارد، هر وقت  به توپ ضربه ی موفق می زنم هزاران دلار کسب می کنم ، اما  اگرضربه ی به همسرم بزنم  میلیون ها نفر را از دست می دهم!... وهمین هم شد مشکلات عاطفی بکهام و خشونت او با خانم ومادر خانمش باعث شد که شرکت های حامی او از ادامه ی قرار داد تبلیغاتی، منصرف بشوند و اینگونه ملیونها دلار را از دست داد.
-حتی بازیکن افسانه ی  انگلیس ، وین رونی که در (19 سالگی)   قیمت 80 میلیون پوندی داشت  آن پول  وغرور به مشکل  بزرگ برایش تبدیل شد  . طی  ماه  اول  ده‌ها بار داخل وبیرون زمین به داوران  پرخاش کرد ، باشگاه  او راه حلی پیدا نکرد جز اینکه  اورا به روانپزشک معرفی کند ، همان   پزشکی که  دیوید بکهام  را معالجه کرده بود،  درانگلیس روانپزشکی و آموزش آمادگی روحی روانی بازیکنان  اجباری است ، جلسات این پزشک اجباری است تا  درقالب گرایشی از روانپزشکی بعنوان ( مدیریت خشم و عصابیت ) ستار گان ورزشی و فوتبال دچار بی مبالاتی نشده و سرمایه ی انسانی پر ارزش از دست نرود!
پیام  ساده اما تاثیر گذار دونکته بالا این است که علاوه بربعد مادی به نیازهای روحی، عاطفی و روانی افراد نیز باید توجه کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *