آبانماه منتظریم واسه فیلم ما همه با هم هستیم

آبانماه منتظریم واسه فیلم ما همه با هم هستیم 


namayesh.khanegi
ما_همه_با_هم_هستیم 
پربازیگرترین فیلم سال 
بزودی در شبکه_نمایش_خانگی 
انتشار از آبان ماه

ما همه با هم هستیم فیلمی به کارگردانی #کمال_تبریزی، نویسندگی پدرام پورامیری، حسین امیری دوماری و محمد داودی و تهیه‌کنندگی #رضا_میرکریمی است.
این فیلم ول شدگان نام داشت اما به دلایلی به ما همه با هم نیستیم و بعد به ما همه با هم هستیم تغییر نام داد و فیلمبرداری آن از فروردین تا خرداد ۱۳۹۷ انجام شد. مهران مدیری بعد از فیلم همیشه پای یک زن در میان است و لیلا حاتمی پس از فیلم شیدا برای دومین بار با کمال تبریزی در کمدی ما همه با هم هستیم همکاری می‌کنند. این فیلم دومین فیلم کمدی (بعد از #خوک) است که لیلا حاتمی حضور در آن را پذیرفته‌است. این فیلم همچنین نخستین همکاری مشترک محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، مهران غفوریان، پژمان جمشیدی و سیروس گرجستانی با یکدیگر است. لوون هفتوان از بازیگرانی بود که ابتدا قرار بود در این فیلم بازی کند و از او تست گریم نیز گرفته شد اما در ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، هفتوان درگذشت و حضور او در این فیلم منتفی شد.
این فیلم از خرداد ماه سال ۹۸ به روی پرده سینما رفت و با استقبال پرشوری از سوی مخاطبان مواجه شد و به فروشی قابل قبول نزدیک به ۱۰٬۶۶۰٬۸۳۸٬۰۰۰ تومان رسید. اکنون پس از گذشت چند ماه از اکران بزودی از طریق موسسه هنر اول وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *