مخفی کردن کبودی زیر چشم به کمک آرایش

مخفی کردن کبودی زیر چشم به کمک آرایش

ممکن است شما زمانی که در حال آرایش کردن هستید با این مشکل مواجه باشید که کاش بتوانم سیاهی و کبودی دور چشمم را با آرایش بپوشانم. ما در این مطلب از سایت مداک به شما یاد می دهیم که چگونه با این نوع آرایش کبودی زیر چشم تان را بپوشانید . امیدواریم از این آموزش بهره کافی راببرید. در ادامه با ما همراه باشید.

مخفی-کردن-کبودی-زیر-چشم-به-کمک-آرایش (1)

گاهی اوقات حتی با آرایش کردن هم نمی توانید برخی از عیوب پوستی خود را بپوشانید زیرا ممکن است کامل یا حتی زیاد آرایش کرده باشید اما راه و روش پوشاندن عیوب پوست خود را ندانید .

 روش ها و تر فندهایی برای پوشاندن عیوب پوستتان به کمک لوازم آرایش:

اگر جزو افرادی هستید که زیر چشم هایتان به طور طبیعی کبود و تیره می باشد حتما باید آرایش چشم خود را به طور کامل انجام دهید تا مواد لوازم آرایشتان زیر چشم هایتان نریزد و دوباره زیرچشم هایتان را تیره نکند و سپس از کرم های آرایشی محو کننده و پوشاننده استفاده کنید.

آرایش پوست خود را یک بار کامل با کرم رنگ پوست خود کرم بزنید و سپس با یک کرمی که یک درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد قسمت هایی از پوستتان از جمله پیشانی ، روی بینی، گونه ها ، چانه و قسمتی از پشت لبتان را دوباره کرم بزنید و کرم را پخش کنید تا صورت شما به بهترین شکل نمایان شود و برجستگی های این قسمت ها بیشتر شده و کبودی زیر چشم هایتان محو شود.

یکی دیگر از ترفندها این است که برای پوشاندن کبودی های زیر چشم خود حتما کرم را روی صورت به کمک یک قلم پد دار یا پد های کرم پخش کنید و فقط به صورت نقطه ای کار نکنید روی پوستتان .

مخفی-کردن-کبودی-زیر-چشم-به-کمک-آرایش (2)

آرایش برای نواحی ای از پوست که می خواهید پوشانده شود حتما از کرم های پوشاننده سبک یا همان کرم های گریم استفاده کنید یا چند کرم گریم را باهم مخلوط کنید تا رنگ پوستتان به دست آید.

مخفی-کردن-کبودی-زیر-چشم-به-کمک-آرایش (1)

آرایش برجسته کردن گونه ها نیز نقش بزرگی در پنهان کردن سیاهی ها و کبودی های دور چشم دارد با برجسته کردن گونه ها به کمک رژ گونه های رنگ روشن شما می توانید تا حد زیادی نگاه ها را از کبودی های زیر چشم خود دور کنید.

نوشته مخفی کردن کبودی زیر چشم به کمک آرایش اولین بار در مدل 2015 ,مدل 94 , رنگ سال 2015 ,رنگ سال 94 پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *