مدل های کت و شلوار دامادی در فصل تابستان

مدل های کت و شلوار دامادی در فصل تابستان

 

Model-by-jacket-and-pants-Wedding-in-the-summer (1)

راهنمای انتخاب کت و شلوار دامادی در فصل تابستان + تصویر

برخی از عروسی‌های تابستانی نیاز به بستن پاپیون دارند اما اگر این مراسم در عصر اتفاق بیفتد، پاپیون سیاه به شما توصیه می‌شود.

نکته‌ای که در انتخاب باید در لباس پوشیدن برای عروسی به آن دقت کنید از داماد لباس بهتری انتخاب نکنید: شما باید مطمئن شوید از نظر استایل چیزی کم ندارید اما دیگر تا حدی پیشروی نکنید که توجه از روی داماد به شما جلب شود. تونی کوک در این زمینه می‌گوید:قانون مرسوم در عروسی‌ها این است که کسی از میهمانان زن، نباید از عروس زیباتر باشد، همین قانون برای مردان نیز صدق می‌کند.
این به این معناست که نه کلاس خود را پایین بیاورید نه خود را از داماد خوش‌تیپ‌تر جلوه دهید.

حال به ۲ قسمت مهم کت و شلوار دامادی نگاهی می‌اندازیم:

– کت و شلوار ۲ یا ۳ تکه

 

 

*کت و شلوار ۲ تکه

Model-by-jacket-and-pants-Wedding-in-the-summer (2)

مه چیز به این قسمت مربوط می‌شود. در بیشتر عروسی‌ها کت و شلوار ۲ یا ۳ تکه خیال شما را از بابت ظاهر راحت می‌کند. اول از همه باید جنس مناسب پارچه را انتخاب کنید. جنس کتان برای آب و هوای گرم مناسب است در حالی که کتان- پشم برای آب و هوای سرد مناسب است. حال اگر کت و شلواری می‌خواهید که چهارفصل باشد، رنگ‌هایی مثل خاکستری، آبی آسمانی یا رنگ بژ انتخاب‌های خوبی خواهند بود. اگر هم چیزی متفاوت دوست دارید می‌توانید رنگ تمام سفید یا آبی لاجوردی و یا آبی نفتی انتخاب کنید. همینطور بهتر است پیراهن سفید یا آبی برای لایه زیرین انتخاب کنید. هر چیزی که انتخاب می‌کنید کلاسیک یا معاصر لباس‌تان باید اتوخورده باشد. همه اینها را در کنار کراواتی با رنگ سبک کنار یکدیگر قرار دهید.

 

* کت و شلوار ۳ تکه

Model-by-jacket-and-pants-Wedding-in-the-summer (3)

پاپیون

برخی از عروسی‌های تابستانی نیاز به بستن پاپیون دارند اما اگر این مراسم در عصر اتفاق بیفتد، پاپیون سیاه به شما توصیه می‌شود. این پاپیون برای مراسم رسمی مناسب است حتی اگر استانداردهای شما سطح بالا باشند. با این اوصاف این پاپیون در کنار اجزای دیگر عالی به نظر می‌رسد، مگر اینکه اندازه آن بسیار کوچک یا بزرگ باشد. رنگ‌ها را عاقلانه انتخاب کنید، دو انتخاب دارید: سیاه یا آبی تیره. اولی با هر لباس رسمی خوب درمی‌آید ولی اگر لباسی که پوشیدید به شما اجازه انعطاف می‌دهد آبی جذاب‌تر به نظر می‌رسد. پاپیون سیاه در کنار کت و شلوار سیاه (یا رنگ آبی این اجزا) به همراه یک پیراهن سفید شما را برای عروسی آماده می‌کند.

Model-by-jacket-and-pants-Wedding-in-the-summer (4)

نوشته مدل های کت و شلوار دامادی در فصل تابستان اولین بار در مدل 2015 ,مدل 94 , رنگ سال 2015 ,رنگ سال 94 پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *