۲۰ نوع مدل رنگ مو ویژه تابستان ۹۴

۲۰ نوع مدل رنگ مو ویژه تابستان ۹۴

 

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (1)

۲۰ رنگ مو هیجان انگیز برای موهای باب تابستان ۹۴ + تصویر

 

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (2)

۲۰ رنگ مو هیجان انگیز و شیک تابستانی برای مدل موهای باب را در ادامه این بخش مشاهده می کنید.

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (3)

 

در این بخش رنگ موهای زیبا و هیجان انگیز با مدل موهای باب ویژه تابستان سال ۹۴ را مشاهده می کنید.

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (4)

 

رنگ موی مناسب برای تابستان امسال

فصل تابستان برای ما ایرانی‌ها، فصل مهمانی و جشن و شادمانی است. از مهمانی‌های کوچک دخترانه گرفته، تا جشن‌های باشکوه عروسی. اما با همه این‌ها، تابستان، در بیشتر نقاط ایران، آنقدر گرم هست که این مهمانی‌ها، آداب خاص خودشان را پیدا کرده‌اند. گرمی هوا از رنگ کفش و کیف گرفته تا جنس پارچه لباس و نوع آرایش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این مقاله دارچین، می‌خواهیم درباره رنگ موهایی که برای تابستان‌، جذابیت و مناسبت بیشتری دارند، را مرور کنیم.

سایه روشن عمودی

آیا بین انتخاب قهوه‌ای با یکی از رنگ‌های بور تردید دارید و نمی‌توانید یکی از این رنگ‌ها را انتخاب کنید؟ حتما شما هم بهتر از من می‌دانید، که عموما یک موسیقی خوب با هارمونی بالا، حاصل کار یک ساز نیست. شما بهتر از من می‌دانید که بازی‌های چند نفره، هواداران بیشتری از بازی‌های فردی دارند. می‌خواهم به شما توصیه کنم، تا یک ترکیب از رنگ تیره و روشن را برای موهایتان انتخاب کنید. بهتر است برای ریشه موهایتان یک رنگ تیره انتخاب کنید، و به تدریج آنقدر رنگ را روشن کنید تا نوک انتهایی موهایتان بور و روشن باشد.

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (5)

رنگ مو ویژه تابستان

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (6)

 

به سردی یخ

استفاده از رنگ‌های روشن و سرد در تابستان، همیشه معمول بوده و هست. روح تابستان آنقدر گرم هست که شما هراسی از روشن شدن رنگ موها، لباس ها و سر تا پایتان نداشته باشید. میشل ویلیامز، بازیگر زن، حتی پایش را از این هم فراتر گذاشت و امسال از مراسم اسکار به پیشواز تابستان رفت و موهایش را به روشنی برف درآورد. البته یک نکته را فراموش نکنید، موی روشن با پوست روشن، ترکیب زیباتری دارد. اگر پوست برنزه یا برنزه شده‌ای دارید، مطلقا موهایتان را روشن نکنید.

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (8)

 

گرم و غنی

اگر پوست سبزه‌ای دارید، یا گونه‌هایتان مانند خانم جسیکا آلباست، بهتر است برای تابستان امسال موهایی درخشان و تیره داشته باشید. این ترکیب را با دادن یک سایه کاراملی قهوه‌ای در بخش‌هایی از موها، کامل کنید. این ترکیب رنگ را همیشه براق نگه دارید.

20-of-model-colored-hair-for-summer -94 (7)

 

رنگ مو ویژه تابستان

نوشته ۲۰ نوع مدل رنگ مو ویژه تابستان ۹۴ اولین بار در مدل 2015 ,مدل 94 , رنگ سال 2015 ,رنگ سال 94 پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *